![евакуація евакуація](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251701_evacuats_gettyimages_new_960x380_0.png)
Про це інформує в телеграмі Мінреінтеграції України.
Велика кількість людей виїхала з Донецької області, де оголошена обов’язкова евакуація. Також українці виїжджають з тимчасово окупованих районів Херсонщини, Луганщини, Харківщини та Запорізької області.
З початку серпня на безпечну територію України евакуювалися близько 35 тисяч мирних жителів, майже 10 тисяч із них — діти.
«Врятувати дітей від небезпеки — обов’язок держави та кожного дорослого. Саме тому я не втомлююсь закликати: не наражайте дітей на ризик, виїжджайте. Будьте відповідальними батьками, опікунами, вихователями! На вас разом з дітками чекають у багатьох безпечних регіонах!» — звернулася віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.
Leave a Reply