Март 2nd, 2023

Додому з-за кордону повернулися 28 тис. українців: ситуація на західному кордоні

кордон
За минулу добу, 1 березня, західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 61 тисяча людей та 17 тисяч транспортних засобів

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, передає «Еспресо.Захід«.

Відомо, що з України минулої доби вибули 30 тисяч людей. Зокрема, 18 тисяч з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Водночас прибула до України за добу 31 тисяча людей, з яких 28 тисяч – українці.

Також за добу оформлено 62 вантажівки з гуманітарною допомогою.

Крім того, за спробу незаконного перетину держкордону прикордонники затримали 17 чоловіків, шестеро з яких намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 11 – затримані поза ними. Також через кордон не пропустили чотирьох чоловіків, в документах яких прикордонники виявили ознаки підробки.

«У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України», – зазначили у ДПСУ.

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>