Март 17th, 2023

До України минулої доби повернулося менше людей, ніж виїхало: ситуація на західному кордоні

кордон
Упродовж минулої доби, 16 березня, західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 62 тисячі людей та 18 тисяч транспортних засобів

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, передає «Еспресо.Захід«.

Так, за даними прикордонників, з України минулої доби вибули 33 тисячі людей. Зокрема, 20 тисяч з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Водночас прибули до України за добу 29 тисяч людей, з них 26 тисяч – українці.

Також упроджовж доби оформлено 103 вантажівки з гуманітарною допомогою.

Крім того, за спробу незаконного перетину держкордону прикордонники затримали 7 чоловіків. Двох з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще п’ятеро – затримали поза пунктами перетину. Також через кордон не пропустили 10 чоловіків, в документах яких прикордонники виявили ознаки підробки.

«У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України», – додали в ДПСУ.

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>