Март 27th, 2023

Додому минулої доби повернулися 36 тис. українців: ситуація на західному кордоні

За минулу добу, 26 березня, західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 78 тисяч людей та 17 тисяч транспортних засобів

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, передає «Еспресо.Захід«.

Відомо, що з України минулої доби вибули 38 тисяч людей. Зокрема, 24 тисячі з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Водночас прибули до України за добу 40 тисяч людей, з яких 36 тисяч – українці.

Також за добу оформлено 79 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Крім того, за спробу незаконного перетину держкордону прикордонники затримали 13 чоловіків, один з яких намагався незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 12 – затримані поза ними. Також через кордон не пропустили вісім чоловіків, в документах яких прикордонники виявили ознаки підробки.

«У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України», – зазначили у ДПСУ.

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>